Yükleniyor...
@veriform.com.tr 0 (850) 302 70 00

Neden Veriform Veri Kurtarma?

Günümüzde, kullandığımız elektronik cihazların hemen hemen tamamında verinin depolanması ve bu verinin değerlendirilerek gerektiğinde kolayca erişilebilir hale getirilmesi insan hayatına büyük kolaylıklar getirmektedir. Verinin depolanması manyetik ve elektronik hafıza olmak üzere 2 ayrı şekilde yapılabilmektedir.
--o--
Veri depoladığımız Harddisk, SSD, Server, NAS, DAS, SAN, Raid, Usb, Hafıza kartı, CCTV, DVR,Telefon gibi bir çok ürün için veri kurtarma hizmeti veren şirketimiz kişisel ve kurumsal müşterilerine hizmet veren en iyi veri kurtarma şirketi olduğunu sizlerden gelen memnuniyet ifadeleriyle referanslarını büyütmeye devam ediyor.
--o--
Faaliyet gösterdiğimiz Veri kurtarma, Notebook tamiri, Endüstriyel kart tamiri, Web tasarım, Web programlama, Kurumsal kimlik alanlarında hizmet alanını genişleten şirketimiz Ar-ge gücünün farkındalığını ülke ekonomisine katkı sağlayacak projeler için beyin fırtınası adını verdiğimiz ekibimizle en iyisi olma yolundayız.

Doğru Firma Neden Veri Kurtarma'da Önemli?

"IT sektöründe extra para kazanmak umuduyla, veri kurtarma hizmeti veren yerler, kendi bünyesinde veri kurtarma araçları bulundurmadan, eğitim ve sürekli araştırma gibi bir şirket politikası olmaksızın, etkin ve profesyonel veri kurtarma işlemi gerçekleştirdiklerini iddia ederler.

--o--

Oysa ki yanlış müdahalenin, size vereceği veri kayıplarını düşünmezler. Fiziksel hasar görmüş bir veri ünitesinde, işlem önceliği belirleme, doğru analiz, birbirinden farklı veri kurtarma teknikleri kullanarak sonuç alınabilir. "
ZAMANINDA HİZMET

Doğru olarak tasarlanmış hizmet kalitesinin, müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde sizlere aktarılması, bizim için...
devamı için tıklayın

ONLİNE İŞ TAKİP

İş analizlerinden çıkan sonuçlar ışığında özetlenen bilgileri, sizlere gerçek zamanlı aktarma noktasında, vermiş olduğum...
devamı için tıklayın

GÜVEN ÖNEMLİDİR

Müşterilerimiz bizi tercih ettiğinde, ilk temasta hissedeceği güven bizim için önemlidir. İş süresi boyunca ve bitimind...
devamı için tıklayın

TALEP FORMU